Jak wybrać meble na lata? Nowoczesność czy tradycja?

Jak wybrać meble na lata? Nowoczesność czy tradycja?

W obecnej sytuacji każdy z nas poszukuje inspiracji do pracy w domu. Jedni odkrywają swoje talenty w muzyce, inni w malarstwie, a jeszcze inni pragną zostać ,,Bohaterem w swoim domu’’ i odmienić wnętrze nie do poznania. Jak tego dokonać?

Na początku musimy zdecydować o swoich preferencjach, czyli o tym jak dużych zmian chcemy dokonać. Pokażemy Ci jak wybrać meble na lata, aby były piękne, funkcjonalne i tanie.

1. Styl nowoczesny czy modernistyczny? A może by tak styl NOWOCZESNO-MODERNISTYCZNY

Zazwyczaj styl modernistyczny kojarzony jest z chłodnymi i surowymi wnętrzami, jednakże jest zupełnie odwrotnie. Modernizm charakteryzuje się prostotą, zachowując przy tym nieodłączną wręcz część minimalizmu. Dla takich właśnie wnętrz idealnie sprawdzają się meble z metalowymi elementami.

Meble systemowe JOHN 3
Meble systemowe JOHN

System mebli JOHN świetnie sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu. Ponadczasowy kolor drewna sprawia, że idealnie dopełnia każde wnętrze, nawet zagorzałego minimalisty. Metalowe nóżki nie tylko elegancko wyglądają, ale również ułatwiają nam sterylne utrzymanie czystości w naszych domach.

Meble systemowe CALABRIA 25 biały-dąb złoty
Meble systemowe CALABRIA

Meble CALABRIA są idealnym połączeniem połysku z ponadczasowym wybarwieniem drewna. Szeroko rozbudowana kolekcja mebli CALABRIA oraz różnorodność kolorystyki sprawi, że będziesz w stanie dostosować je do każdego pomieszczenia w dowolnej kombinacji oraz wielkości.

2. Meble na lata w tradycyjnym stylu

Tradycyjny styl wyposażenia wnętrz charakteryzuje się stonowanymi kolorami, harmonią i prostotą. Pomieszczenie w stylu tradycyjnym (klasycznym) powinno być funkcjonalne, proste i przede wszystkim wygodne. W takim pomieszczeniu królować będą brązy, szarości i biel.

Meblościanka LOFT
Meble systemowe LOFT / VERO / DECO – kolekcja TRENDY

Kolekcja mebli TRENDY charakteryzuje się prostotą i funkcjonalnością. Ponadczasowy design idealnie nada się dla najbardziej wymagających tradycjonalistów. Pojemne szafki oraz witryny sprawią, że nawet najmniejsze wnętrze optycznie się powiększy.

Meblościanka ROCO biały / sosna ciemna
Meblościanka ROCO

Kolekcja meblościanek ROCO cieszy się popularnością głównie dzięki dużej gamie kolorystycznej i wyjątkowej funkcjonalności. Meble ROCO sprawdzą się zarówno w salonie, jak i pokoju dziennym czy młodzieżowym. Niezwykła prostota mebli sprawi, że będziesz w stanie nadać oryginalność i charakter każdemu pomieszczeniu.

Wybierając meble na lata stoimy przed nie lata wyzwaniem. Chcąc jednak dokonać zmian we wnętrzu należy przede wszystkim pamiętać, aby kierować się nie tyle obecnie panującymi trendami, co własnym gustem i upodobaniem. Pamiętajcie o tym dokonując wyboru mebli czy dodatków, bo to właśnie w domu przebywamy najwięcej czasu.

Spróbujcie razem z domownikami wprowadzić zmiany aranżując nowe wnętrze. Może się to okazać nie tylko świetną zabawą, ale też doskonałym sposobem na wspólne spędzenie czasu.

Sklep meblereex.pl oferuje doskonałe rozwiązania, które będą odpowiednie zarówno dla tradycjonalistów, którzy cenią prostotę oraz funkcjonalność wykończenia wnętrz, jak i tych którzy pragną wyposażyć swoje mieszkanie w nowoczesne, a zarazem oryginalne meble. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dodaj komentarz