Sposób realizacji i koszty dostawy mebli

Naszym zadaniem jest bezpieczna i szybka dostawa mebli, dlatego też dbamy o to, byś był zadowolony nie tylko z wybranego asortymentu, ale też z dostawy, którą oferujemy. Meble dostarczymy do Ciebie własnym transportem, więc nie musisz się martwić – gwarantujemy 100% bezpieczeństwa przewożonych mebli.

Czas realizacji:

Dostawa mebli jest realizowana do 3 tygodni od dnia złożenia zamówienia – w zależności od stanów magazynowych oraz możliwości transportowych. W przypadku mebli za zamówienie (tapicerowane, krzesła lub indywidualne zamówienia) dostawa jest realizowana w ciągu 2-4 tygodni roboczych.

W okresach przedświątecznych (np. Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc) czas realizacji może ulec wydłużeniu o ok. 5-10 dni roboczych.

Przebieg dostawy:

Do 3 dni przed planowaną dostawą skontaktujemy się z Państwem, informując o przybliżonej godzinie dostawy tak, by mogli się Państwo do niej przygotować. W związku z tym, iż kierowca dostarcza danego dnia kilka zamówień, bardzo prosimy o przygotowanie się do odbioru mebli na ustaloną godzinę, a tym samym zapewnienie osób do wnoszenia mebli.

W przypadku odmowy przyjęcia zamówionego towaru Klient zobowiązany jest do poniesienia kosztów dostawy.

Sposób dostawy:

1. NASZ TRANSPORT – bezpieczna dostawa bez wniesienia

Bezpieczna dostawa zamówień odbywa się za pomocą wyspecjalizowanego transportu i kierowców odpowiedzialnych za stan przesyłek, które do Państwa docierają. Koszt bezpiecznej dostawy jest uzależniony od wartości zamówienia i nie obejmuje wniesienia paczek. Poniższa tabela przedstawia gwarantowane ceny dostawy na terenie całego kraju.

Wartość zamówienia Koszt dostawy
do 199 zł 39 zł
200-499 zł 59 zł
500-899 zł 79 zł
900-3500 zł 99 zł
>3500 zł GRATIS!

 

2. DOSTAWA Z WNIESIENIEM – HOME DELIVERY

Dostawa z wniesieniem HOME DELIVERY odbywa się za pomocą wyspecjalizowanej firmy NIVISCA LOGISTIC, która świadczy kompleksowe usługi transportowe.

Co obejmuje dostawa z wniesieniem HOME DELIVERY?

  1. Dwuosobowy zespół fachowców, którzy zapewniają właściwą obsługę każdego zlecenia.
  2. Dowóz towaru do Klienta.
  3. Wniesienie towaru niezależnie od piętra czy lokalizacji z zachowaniem bezpieczeństwa tak towaru, jak i całego otoczenia.
  4. Powiadomienie e-mail o statusie realizacji przesyłki.

W przypadku odmowy przyjęcia zamówionego towaru Klient zobowiązany jest do poniesienia kosztów dostawy.

Decydując się na taką formę realizacji masz pewność, że przesyłka dotrze szybko i bezpiecznie wprost do Twojego domu!

Koszt dostawy z wniesieniem HOME DELIVERY jest uzależniony od wartości zamówienia. Poniższa tabela przedstawia gwarantowane ceny dostawy na terenie całego kraju.

Wartość zamówienia Koszt dostawy
do 299 zł 99 zł
300-499 zł 149 zł
500-899 zł 199 zł
900-1499 zł 249 zł
od 1500 zł 299 zł

 

2. SZYBKA DOSTAWA

Szybka dostawa odbywa się za pomocą zewnętrznych firm kurierskich. Dzień przed planowaną dostawą otrzymają Państwo mailowo informacje o nadaniu przesyłki i link do śledzenia zamówienia. Godziny dostawy uzależnione są od firm kurierskich i przebiegu trasy doręczenia. Kurierzy dostarczają meble zwykle w godzinach 8 – 15.

Podczas odbioru prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki, zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz każdej paczki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń prosimy o niezwłoczne zrobienie zdjęcia oraz spisanie protokołu przy przewoźniku.