Sposób realizacji i koszty dostawy mebli

Naszym zadaniem jest bezpieczna i szybka dostawa mebli, dlatego też dbamy o to, byś był zadowolony nie tylko z wybranego asortymentu, ale też z dostawy, którą oferujemy. Meble dostarczymy do Ciebie własnym transportem na terenie całej Polski oraz w ramach indywidualnych zleceń także za granicą., więc nie musisz się martwić – gwarantujemy 100% bezpieczeństwa przewożonych mebli.

Czas realizacji:

Dostawy realizujemy w terminie określonym przy każdym produkcie. Ze względów niezależnych od nas dostawy mogą się nieco opóźnić.

W okresach przedświątecznych (np. Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc) czas realizacji może ulec wydłużeniu o ok. 5-10 dni roboczych.

Przebieg dostawy:

Dzień przed planowaną dostawą skontaktujemy się z Państwem, informując o przybliżonej godzinie dostawy tak, by mogli się Państwo do niej przygotować. W związku z tym, iż kierowca dostarcza danego dnia kilka zamówień, bardzo prosimy o przygotowanie się do odbioru mebli na ustaloną godzinę, a tym samym zapewnienie osób do wnoszenia mebli.

W przypadku odmowy przyjęcia zamówionego towaru Klient zobowiązany jest do poniesienia kosztów dostawy.

Sposób dostawy:

1. NASZ TRANSPORT – bezpieczna dostawa bez wniesienia

Bezpieczna dostawa zamówień odbywa się za pomocą wyspecjalizowanego transportu i kierowców odpowiedzialnych za stan przesyłek, które do Państwa docierają. Koszt bezpiecznej dostawy jest uzależniony od wartości zamówienia i nie obejmuje wniesienia paczek. Poniższa tabela przedstawia gwarantowane ceny dostawy na terenie całego kraju.

Wartość zamówienia Koszt dostawy
do 199 zł 39 zł
200-499 zł 59 zł
500-799 zł 79 zł
800-999 zł 99 zł
1000-1499 zł 119 zł
1500-3499 zł 139 zł
>3500 zł GRATIS!

 

2. NASZ TRANSPORT – bezpieczna dostawa + pomoc kierowcy

W cenie dostawy oferujemy Państwu bezpieczny transport zamówienia pod wskazany adres. Z uwagi na fakt, iż nie każdy ma możliwość zorganizować odbiór dostawy, oferujemy Państwu usługę pomocy przy wniesieniu.

Wskazana usługa Standard+ dotyczy asysty kierowcy przy wniesieniu, przy jednoczesnej obecności jednej bądź dwóch osób zagwarantowanych przez kupującego.

Prosimy nie mylić pomocy przy wniesieniu z wniesieniem, ponieważ kierowca nie jest w stanie sam wnieść zamówienia, a meble to często bardzo duża waga oraz gabaryt.

Wartość zamówienia Koszt dostawy
do 199 zł 69 zł
200-499 zł 99 zł
500-799 zł 139 zł
800-999 zł 199 zł
1000-1499 zł 219 zł
1500-3499 zł 239 zł
>3500 zł 119 zł

 

3. DOSTAWA Z WNIESIENIEM – HOME DELIVERY

Dostawa z wniesieniem HOME DELIVERY odbywa się za pomocą wyspecjalizowanej firmy NIVISCA LOGISTIC, która świadczy kompleksowe usługi transportowe.

Co obejmuje dostawa z wniesieniem HOME DELIVERY?

Co wyróżnia dostawę Mebline Home Delivery?

  • Dwuosobowy zespół fachowców, którzy zapewniają właściwą obsługę każdego zlecenia
  • Dowóz towaru do Klienta
  • Wniesienie towaru niezależnie od piętra czy lokalizacji z zachowaniem bezpieczeństwa tak towaru, jak i całego otoczenia
  • Powiadomienie o planowanym terminie realizacji

Dodatkowo dla mebli tapicerowanych oferujemy:

  • Rozpakowanie sprzętu w obecności Klienta
  • Ustawienie towaru w miejscu wskazanym przez Klienta, niezależnie od jego gabarytów
  • Wyrzucenie zbędnych opakowań w miejscu wskazanym przez Klienta
  • W przypadku odmowy przyjęcia zamówionego towaru Klient zobowiązany jest do poniesienia kosztów dostawy

Decydując się na taką formę realizacji masz pewność, że przesyłka dotrze sprawnie i bezpiecznie wprost do Twojego domu!

UWAGA! Na wszystkie pytania dotyczące terminu realizacji odpowiadamy telefonicznie!

Koszt dostawy z wniesieniem HOME DELIVERY jest uzależniony od wartości zamówienia. Poniższa tabela przedstawia gwarantowane ceny dostawy na terenie całego kraju.

Wartość zamówienia Koszt dostawy
1-499 zł 179zł
500-799 zł 199 zł
800-999 zł 299 zł
1000-1499 zł 319 zł
 od 1500 zł 339 zł

 

4. SZYBKA DOSTAWA

Szybka dostawa odbywa się za pomocą zewnętrznych firm kurierskich. Dzień przed planowaną dostawą otrzymają Państwo mailowo informacje o nadaniu przesyłki i link do śledzenia zamówienia. Godziny dostawy uzależnione są od firm kurierskich i przebiegu trasy doręczenia. Kurierzy dostarczają meble zwykle w godzinach 8 – 15.

Podczas odbioru prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki, zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz każdej paczki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń prosimy o niezwłoczne zrobienie zdjęcia oraz spisanie protokołu przy przewoźniku.