SZYNAKA MEBLE

Grupa Meblowa Szynaka to wielopokoleniowa, polska firma rodzinna, która dzięki nowoczesnym metodom zarządzania oraz skutecznej polityce promocyjnej rozwinęła liczne kontakty handlowe w Polsce i ponad kilkudziesięciu krajach na świecie.

Dziś Grupę Meblową Szynaka tworzy 8 nowoczesnych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Lubawie, Iławie, Nowym Mieście Lubawskim, Lidzbarku Welskim i Wolsztynie, a także Centrum Logistyczne i Pałac Mortęgi Hotel & SPA. Łączna powierzchnia obiektów wynosi ponad 500 000 m², co odpowiada wielkości 70 boisk piłkarskich.

Szynaka Meble

Zespół profesjonalistów

Mimo że zamiast kilkuosobowego zespołu w Grupie Meblowej Szynaka pracuje obecnie prawie  3500 pracowników, właściciele wciąż przywiązują wiele uwagi relacjom międzyludzkim panującym w firmie. Motto „zawsze blisko ludzi” widoczne jest w każdym aspekcie działalności firmy Szynaka Meble i obrazuje szczególną dbałość o zadowolenie klientów i pracowników.

Kadra pracownicza nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje, dzięki czemu produkty sygnowane logo marki są synonimem nowoczesności, najwyższej jakości i trwałości. Dla właścicieli wiedza, energia oraz entuzjazm są wartościami, na których oparty jest międzynarodowy sukces firmy

Image

 

Stworzone, by inspirować

Wizja firmy odzwierciedla zaangażowanie i dążenie do pobudzania społeczności na całym świecie w aranżowaniu wnętrz poprzez rozwój nowych technologii, opracowywanie innowacyjnych produktów i tworzenia kreatywnych rozwiązań. Każdego dnia pragniemy inspirować do kreowania pięknego świata wokół siebie. Za sprawą połączenia wieloletniego doświadczenia, profesjonalizmu, pasji i innowacyjności, Szynaka Meble tworzy niepowtarzalne meble, które podkreślą indywidualny styl wnętrza. Szeroki asortyment produktowy jest tworzony w oparciu o światowe trendy stylistyczne i światowe innowacje technologiczne.